Interwencja kryzysowa Warszawa Bielany

W sytuacjach kryzysowych, niezależnie od tego, czy są one związane z życiem prywatnym, czy zawodowym, ważne jest, aby znaleźć odpowiednie wsparcie. W Klinice Dobre Energie w Warszawie, nasz zespół wykwalifikowanych psychologów jest gotów udzielić Ci profesjonalnej pomocy w każdej trudnej sytuacji.

Nasza klinika jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00, a w soboty od 9:00 do 15:00. Mieścimy się pod adresem: ul. Kolektorska 24 w Warszawie. Możesz nas łatwo znaleźć dzwoniąc pod numer 604-10-80-60 lub pisząc na adres e-mail biuro@dobre-energie.pl.

Pomoc w trudnych sytuacjach - Interwencja kryzysowa w Klinice Dobre Energie

Każdy z nas ostatnio często jest wystawiany na trudne sytuacje, przez kryzysy różnych dziedzin życia. Katastrofy spowodowane przez naturę to tylko niektóre z nich.Obecnie najbardziej dotkliwymi i narastającymi kryzysami są kryzysy gospodarcze i polityczne. Mają one wpływ na zdrowie psychiczne.

Kryzysy psychologiczne są naturalnym zjawiskiem w życiu człowieka, konieczne jest więc wypracowanie strategii radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych i zapobieganie ich skutkom. Nie musisz znajdować się w sytuacji kryzysowej ani otrzymać oficjalnej diagnozy, aby uzyskać pomoc specjalisty. Samo rozpoznanie, że coś jest nie tak, wystarczy, aby dotrzeć do nas i wyruszyć w podróż do bardziej radosnego, satysfakcjonującego życia.