Dobre Energie - Centrum terapii i rozwoju
Nasze indywidualne konsultacje dla dorosłych to bezpieczne miejsce, w którym możesz zanurzyć się w głębokie zrozumienie samego siebie, znaleźć odwagę i wewnętrzną moc.
Terapia pomaga
Terapia pomaga uświadomić sobie trudne uczucia i myśli oraz pogodzić się z nimi. Uczy też, jak stać się życzliwym dla siebie, jak żyć tu i teraz oraz działać zgodnie z własnymi wartościami.
Jak pracujemy?
W terapii wykorzystujemy różnorodne ćwiczenia, aby zmniejszyć siłę destrukcyjnych procesów psychicznych, behawioralnych i emocjonalnych.
Previous
Next

Nasze miejsce jest kameralne

Specjaliści tworzą wartość tego miejsca!

5/5
Anna J
Anna J
@annaj@gmail.com
Read More
Pani Małgorzata to najlepsza psycholog u jakiej byłam, mam wrażenie że czyta ze mnie jak z otwartej księgi..do tego potrafi stworzyć bardzo miłą atmosferę.
Klaudia Turek
Klaudia Turek
@klaudiaturek@gmail.com
Read More
Bardzo sie ciesze, ze natrafilam na te miejsce. Dobre podejscie i atmosfera. Zajecia z integracji sensorycznej jak najbardziej na plus, syn zadowolony a ja w tym czasie spróbowałam konsultacji indywidualnej. Psychoterapia nie taka zła jak sie wydaje 😊
Julia Sliwinska
Julia Sliwinska
@juliasliwka
Read More
Psycholog skoncentrowana jest na identyfikowaniu moich mocnych stron, zainteresowań i celów zawodowych. Jej wsparcie i wskazówki pomogły mi znaleźć drogę i kierunek w moim życiu zawodowym i edukacyjnym 🙂 ! Polecam każdemu - takiemu jak ja który poszukuje wsparcia i nie wie jaki kierunek szkoły wybrać. Konsultacje są inspirujące i prowadzą do pozytywnych zmian. Na pewno bede korzystac.
Previous
Next

Kamila Chocka

Sprawdź wolny termin

Najbliższy wolny termin: środa 16:45
Sprawdź inne

Jestem absolwentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz terapeutką integracji sensorycznej, posiadającą bogate doświadczenie jako instruktor gimnastyki korekcyjnej i trenerka piłki siatkowej.

Obecnie pomagam dzieciom i młodzieży odkrywać radość w ruchu oraz rozwijać umiejętności poprzez zajęcia z gimnastyki korekcyjnej, integracji sensorycznej. Moje spotkania terapeutyczne integrują sensorycznie, pomagając dzieciom w osiągnięciu pełni swojego potencjału.

Jestem kreatywna, cierpliwa i zaangażowana. Moje pasje to gry i zabawy ruchowe oraz turystyka rowerowa. Wierzę w to, że ruch jest kluczem do zdrowego rozwoju i poprawy samopoczucia.

Małgorzata Oleńko

Sprawdź wolny termin

Najbliższy wolny termin: środa 16:45
Sprawdź inne

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi.

Specjalizuję się w obszarach integracji, komunikacji interpersonalnej, asertywności, wzmacniania kreatywności oraz radzenia sobie ze stresem. Przez wiele lat pracowałam w ośrodku dla osób niepełnosprawnych, zdobywając cenne doświadczenie w pracy z nimi. Moją pasją jest praca z ludźmi, a w chwilach refleksji znajduję inspirację w dobrej książce i inspirującej muzyce. Z pasją i zaangażowaniem pomagam moim klientom odkrywać własny potencjał i osiągać cele życiowe.

Urszula Sitnik

Sprawdź wolny termin

Najbliższy wolny termin: piątek 17:00
Sprawdź inne

Jestem psychologiem klinicznym, diagnostą oraz psychoterapeutą dzieci i młodzieży, specjalizującym się w nurcie poznawczo-behawioralnym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi, młodzieżą i ich rodzicami, zgłębiłam tajniki zdrowego rozwoju oraz wsparcia w trudnych chwilach.

W mojej pracy kładę szczególny nacisk na uważność, akceptację i empatię, tworząc warunki sprzyjające procesom zdrowienia i wzrostu. Wierzę, że prawdziwe wsparcie, dostosowane środowisko oraz odpowiednie narzędzia terapeutyczne mogą odmienić życie. Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch nastolatek, oraz miłośniczką beagle.

Wierzę w siłę drugiego człowieka, jego potencjał i możliwości. Moje obszary pracy obejmują szeroki zakres wyzwań, takich jak zaburzenia nastroju, utrata sensu życia, samouszkodzenia, doświadczenie syndromu wypalenia zawodowego czy trudności szkolne i wychowawcze. Wspólnie możemy stawić czoła każdemu problemowi i odnaleźć drogę do harmonii i spełnienia.

Weronika Elwertowska

Sprawdź wolny termin

Najbliższy wolny termin: środa 17:00
Sprawdź inne
Specjalizuję się w diagnozie i terapii dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej.
 
Jestem magistrem socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacja pomoc społeczno-terapeutyczna oraz absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Diagnoza i terapia integracji sensorycznej. 
 
Doświadczenie kliniczne zdobyłam między innymi podczas stażu terapeutycznego w Fundacji OKNO a także prowadząc terapię w niepublicznym przedszkolu sensorycznym. 
Posiadam doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi neurotypowymi jak i ze spektrum autyzmu, zespołem Aspergera, ADHD. 
 
Jako terapeuta SI staram się poprzez dobrą zabawę budować fundamenty lepszej przyszłości dzieci pomagając im przezwyciężać napotykane trudności. 
 
Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, które staram się wychowywać w nurcie rodzicielstwa bliskości.