Urszula Sitnik
Urszula Sitnik
Psychoterapeutka
Psycholog kliniczny
Diagnosta

Psycholog kliniczny, diagnosta, psychoterapeuta dzieci i młodzieży w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT).

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi wieku szkolnym, młodzieżą oraz ich rodzicami. W pracy ważna jest dla mnie u ważność, akceptacja i współodczuwanie, które pielęgnuję w kontakcie z drugą osobą. Towarzyszę, wspieram, tworzę odpowiednie środowisko, aby mogły zachodzić procesy zdrowienia i wzrostu. Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch nastolatek, miłośniczką beagle, wszystkiego, co proste i naturalne.
Wierzę w drugiego człowieka, jego potencjał i możliwości.

Obszary pracy:

zaburzenia nastroju, utrata sensu życia, samouszkodzenia, cierpienie wynikające ze straty lub zmian życiowych, doświadczanie syndromu wypalenia zawodowego, zaburzenia lękowe, problemy adaptacyjne, stres, trudności szkolne i wychowawcze, trudności w relacjach, kryzysy rozwojowe i życiowe, projektowanie ścieżki rozwoju edukacyjno - zawodowego

Maria Ekes
Maria Ekes
Psychoterapeuta

Tytuł magistra psychologii uzyskałam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam całościowe, 5letnie szkolenie z zakresu psychoterapii w szkole psychoterapii MABOR, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Pracę opieram na nurcie psychodynamicznym, koncentrującym się wokół procesów nieświadomych, jakie kierują funkcjonowaniem danego człowieka. W tym ujęciu jednym z najważniejszych czynników warunkujących zmianę jest przymierze terapeutyczne. Polega ono na wzajemnym włączeniu się pacjenta i terapeuty w proces dążenia do określonego celu. Proces, w którym niezmiernie ważne jest poszanowanie wartości danej osoby i potrzeba poszukiwania prawdy.

Bliska jest mi również perspektywa terapii systemowej i związane z nią spojrzenie na daną osobę z uwzględnieniem systemu (rodziny), z którego się wywodzi i w którym funkcjonuje.

Kamila Chocka
Kamila Chocka
Terapeuta integracja sensorycznej
Instruktor gimnastyki korekcyjnej
Trener piłki siatkowej

Absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor gimnastyki korekcyjnej, trener piłki siatkowej, terapeuta integracji sensorycznej.
Zawodowo - nauczyciel z powołania a prywatnie - najstarsza siostra czwórki rodzeństwa. Pracę z dziećmi zaczęłam już w trakcie studiów magisterskich za namową jednego z profesorów AWF i... wsiąkłam na dobre. Aktualnie pracuję jako  etatowy nauczyciel w szkole podstawowej, instruktor gimnastyki korekcyjnej w przedszkolach, terapeuta integracji sensorycznej prywatnych pacjentów.

Kreatywna, sumienna, z ogromnymi pokładami cierpliwości. Pasjonatka gier i zabaw ruchowych oraz turystyki rowerowej. Miłośniczka aktywności fizycznej oraz idei usprawniania poprzez ruch.

Cezary Brygier 
Cezary Brygier 
Psycholog
Psychoterapeuta

Psycholog, absolwent Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej.Od dwóch lat aktywnie udzielający wsparcia psychologicznego.
Doświadczenie zdobywa w pracy z pacjentami_kami korzystających ze świadczeń publicznej ochrony zdrowia, pracuje również na oddziale neonatologicznym i położniczym. Część swojej pracy poświęca wolontariatowi, publikacji artykułów i wykładom na prywatnej uczelni. Współpracuje z pacjentami i pacjentkami, znajdującymi się w różnej trudnej sytuacji psychologicznej. Udziela konsultacji i poradnictwa psychologicznego.
Prowadzi psychoedukację pacjentów z zaburzeniami i chorobami psychicznymi oraz pacjentów podczas leczenia farmakologicznego.
Wsparcie kieruje między innymi do osób z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami nastroju, do osób w kryzysie okołoporodowym (straty, lęki w ciąży, trudne diagnozy, niepłodność, trudności ginekologiczne, opiekunów wcześniaków).W gabinecie najważniejsze jest dla niego dobro pacjenta/-ki, poszanowanie granic i zrozumienie.

Małgorzata Oleńko
Małgorzata Oleńko
Psycholog

Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Ukończyła kurs Terapii Skoncentrowanej a Rozwiązaniach oraz Psychologię Procesu. Posiada 17-letnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów z obszarów: zakresu integracji, komunikacji interpersonalnej, asertywności, wzmacniania kreatywności, radzenia sobie ze stresem. Jest doświadczonym specjalistą z terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach. Pracowała w ośrodku dla osób niepełnosprawnych, gdzie rozwijała metody aktywizujące, m.in. w ramach programu „Droga do siebie – droga do świata” i mogła poznać specyfikę pracy z osobami niepełnosprawnymi. Jej pasją jest praca z ludźmi, w chwilach refleksji – dobra książka i inspirująca muzyka.

Olga Banach
Olga Banach
Psycholog
Psychodietetyk
Psychoterapeuta TSR
Interwent Kryzysowy

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia podyplomowe na kierunku Psychologia Kryzysu i lnterwencji Kryzysowej oraz na kierunku Psychodietetyka na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Obecnie szkoli się w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. W ostatnich latach związana z Centrum Terapii "Harmonia Zamysłów", której była współzałożycielką.

Oferuje pomoc psychologiczną dla dorosłych w zakresie:
- sytuacji kryzysowych, kryzysów rozwojowych, emocjonalnych, traumatycznych,
- związanych z przemocą i chorobami psychicznymi problemów z odżywianiem, potrzeba zmiany i utrzymaniem zdrowego stylu życia, potrzeba zmiany wagi z różnych powodów
- psychoedukacji,
- problemów, które napotykamy w różnych rolach życiowych rodzica, małżonka, pracownika itd.

Jacek Wilczak
Jacek Wilczak
Psycholog
Pedagog

Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych oraz młodzieży od 13 roku życia. Specjalizuję się w pomocy osobom doświadczającym problemów emocjonalnych, kryzysów osobistych, trudności w związkach, problemów wychowawczych oraz wszystkim, którzy pragną lepiej poznać i zrozumieć samych siebie i pracować nad własnym rozwojem. Pracuję z osobami doświadczającymi wewnętrznego napięcia, lęków, obniżonego nastroju, depresji i różnego rodzaju trudności na polu osobistym, relacyjnym, rodzinnym, wychowawczym, szkolnym i zawodowym.
Pracując w nurcie Gestalt traktuję proces terapeutyczny jako budowanie opartej na rozwijanym nieustannie zaufaniu relacji, w której najważniejsze jest dla mnie spotkanie i dialog z „tu i teraz” klienta, jego osobiste i niepowtarzalne postrzeganie i doświadczanie rzeczywistości. Staram się wspierać go w poszerzaniu świadomości tego, co się w nim dzieje, czego doznaje fizycznie, jakie emocje przeżywa, co myśli i jakie działania podejmuje. Większa świadomość siebie ma pomóc klientowi w rozpoznaniu własnych potrzeb i priorytetów, pełniejszym korzystaniu z posiadanych zasobów, wspieraniu samego siebie i podejmowaniu odpowiedzialnych wyborów, co z czasem skutkuje poradzeniem sobie z przeżywanymi wcześniej trudnościami, odnalezieniem wewnętrznej równowagi i osobistym rozwojem rozumianym holistycznie, tzn. obejmującym wszystkie aspekty egzystencji: cielesny, emocjonalny, poznawczy, społeczny i duchowy.

Karolina Szczepaniak
Karolina Szczepaniak
Trener Mentalny

Certyfikowana trenerka mentalna w sporcie. Współpracuje z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Doskonale rozumie, z czym ludzie mierzą się na co dzień i pomaga im w drodze do osiągania ich celów. W ciągu trwania kariery sportowej Karolina wielokrotnie stawała na najwyższym stopniu podium i łamała rekordy kraju w różnych konkurencjach pływackich. Była reprezentantką Polski na najbardziej prestiżowych imprezach sportowych. Ogłosiła przejście na pływacką emeryturę z mianem dwukrotnej Olimpijki (Londyn 2012 oraz Pekin 2008, w którym startowała jako najmłodsza zawodniczka w historii Polskiego pływania). Karolina związana była ze sportem od najmłodszych lat i na zawsze pozostał on jej wielką pasją. Karolina wierzy, że w sporcie oraz w życiu nie tylko trzeba ciężko pracować, ale potrafić czerpać jak najwięcej radości! Wspiera zawodników, trenerów i rodziców. Przygotowuje ludzi dorosłych, dzieci oraz młodzież w obszarze treningu mentalnego i tym samym pomaga w sięganiu po najwyższe laury. Wierzy, że marzenia są po to by je spełniać!I to właśnie pomoc w obraniu prawidłowej drogi do ich realizacji jest jej misją! Według niej zdrowe zarządzanie własnymi emocjami ma magiczną moc i sprawia, że wierzymy i jesteśmy pewni swoich umiejętności, a tym samym ze spokojem podchodzimy do startu. A więc talent, ciężka praca i przygotowanie mentalne pozwalają wyróżniającym się sportowcom osiągać absolutnie mistrzowski poziom! Trening mentalny nie jest trudny, ale wymaga wysokiej klasy zaangażowania!
Z pomocą Karoliny dowiesz się, ile jeszcze jest w Tobie niewykorzystanego potencjału. Masz kłopoty ze stresem, źle znosisz porażki, masz niezadowalające wyniki, ciągle porównujesz się do innych, dopadł Cię brak motywacji, odczuwasz paraliżującą Cię presję, męczy Cię brak pewności siebie, a może masz trudności z koncentracją w kluczowych momentach?

Chętnie pomogę Ci opanować kłopoty byś mógł z czystą głową trenować oraz startować i osiągać najlepsze rezultaty!

– Karolina Szczepaniak

Weronika Zawadzka
Weronika Zawadzka
Psycholog
Psychoterapeuta

Jestem psycholożką, obecnie uczę się w szkole psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym w Akademii Motywacji i Edukacji.

Swoje doświadczenie zdobywałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Szpitalu Psychiatrycznym „Dziekanka” w Gnieźnie.

W pracy cenie techniki Mindfulness i pracy z oddechem.

Serdecznie zapraszam na konsultacje psychologiczne młodzież oraz dorosłych,
którzy zmagają się między innymi z:
trudnościami w sferze odżywiania,
trudnościami w relacjach lub z obniżonym nastrojem.

Marta Stajszczak
Marta Stajszczak
Psycholog
Psychoterapueta
Specjalista klinicznej diagnozy
psychologicznej i neuropsychologicznej

Jestem absolwentką psychologii specjalizującą się w diagnozie psychologicznej w praktyce klinicznej. Doświadczenie w procesie diagnozy
neuropsychologicznej zdobywałam w Klinice Neurochirurgii (Instytut Psychiatrii i Neurologii).
W ramach wolontariatu w Instytucie Psychiatrii i Neurologii brałam czynny udział w badaniach naukowych oraz w publikacjach naukowych.
Moimi zainteresowaniami są głównie zagadnienia z obszaru psychopatologii. Wolny czas przeznaczam na wędrówki, wspinaczkę oraz podróżowanie.

Karolina Kosyl
Karolina Kosyl
Trener Umiejętności Społecznych
Certyfikowany Terapeuta Ręki
Psychoedukator

Prowadzę zajęcia psychoedukacyjne oraz Trening Umiejętności Społecznych. Jestem certyfikowanym Terapeutą Ręki z uprawnieniami do diagnozy.
Oferuję zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzę również w trybie zdalnym. Oprócz zajęć psychoedukacyjnych oraz warsztatów rozwijających samoświadomość, oferuję również pomoc w rozwijaniu zdolności motoryczno-sensorycznych. Chętnie podejmę się pracy z dziećmi z rożnego rodzaju zaburzeniami.

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu (zarówno w stopniu lekkim jak i umiarkowanym), zespołem Aspergera, ADHD, FAS, depresją dziecięcą oraz chorobą dwubiegunową.
Swoją pracę wykonuję z pasji i powołania. Co więcej, swoje doświadczenie rozwijam w pracy w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Warszawie, uczestnicząc w sesjach terapeutycznych, a także analizując zachowania dzieci by skutecznie dobrać metodę pomocy w codziennym funkcjonowaniu. Wykorzystuję poznane aspekty psychologii behawioralnej oraz terapii poznawczo-behawioralnej dzięki czemu młodzież łatwiej radzi sobie z wiedzą wymagającą większej koncentracji.

Kinga Matwiejczyk
Kinga Matwiejczyk
Trener Umiejętności Społecznych
Trener Funkcji Poznawczych
Nauczyciel wspomagający

Jestem absolwentką kierunku kognitywistyka i komunikacja na Uniwersytecie w Białymstoku. Aktualnie w trakcie studiów psychologicznych z dalszym planem rozwoju w tym kierunku. Pracuję w szkole terapeutycznej dla dzieci ze spektrum autyzmu jako nauczyciel wspomagający oraz terapeuta i trener umiejętności społecznych. Wspieram dzieci z trudnościami w ich wszechstronnym rozwoju doskonaleniu umiejętności emocjonalno-społecznych.
Ukończyłam certyfikowany kurs trenera umiejętności poznawczych. Podstawy teoretyczne uzyskałam już w trakcie studiów, natomiast praktyka i widoczne postępy uczniów przynoszą mi największą satysfakcję.
Na zajęciach uczniowie poznają metody wzmacniania koncentracji
oraz techniki pamięciowe. Rozwijają umiejętności myślenia abstrakcyjnego oraz pobudzają swoją kreatywność.  Stawiam na różnorodność ćwiczeń oraz atrakcyjne pomoce dydaktyczne. Dostosowuję poziom trudności ćwiczeń do potrzeb dziecka, każdego traktuję indywidualnie. Ponadto, dużą wagę przykładam do przyjaznej atmosfery podczas zajęć.

Paulina Metyk
Paulina Metyk
Trener Umiejętności Społecznych
Certyfikowany Terapeuta Ręki
Psychoedukator

Jestem certyfikowanym trenerem umiejętności społecznych oraz terapeuta ręki z uprawnieniami do diagnozy. Zajmuje się również prowadzeniem zajęć psychoedukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
Prowadzę warsztaty z asertywności oraz radzenia sobie z emocjami.
Zajęcia mają na celu rozwój samoświadomości dziecka, dzięki czemu uczą się jak funkcjonować w życiu codziennym.  Udzielam pomocy w rozwijaniu zdolności motoryczno-sensorycznych.
Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu (w stopniu lekkim oraz umiarkowanym), zespołem Aspergera, ADHD, depresja dziecięca w wieku od 6 do 15 roku życia. Doświadczenie rozwijam na co dzień w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Warszawie. Zdobywam wiedzę poprzez udział w szkoleniach, aby skutecznie dobierać metodę pomocy co do zapotrzebowania danej jednostki.

Grażyna Knitter
Grażyna Knitter
Terapeuta Integracji Sensorycznej
Trener i akredytowany Coach VCC
Diagnosta SI

Trener i ekspert z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szkoleń dedykowanych biznesowi, administracji publicznej, oświacie a także organizacjom pozarządowym.
Pomaga organizacjom w rozwiązywaniu konfliktów i tworzeniu porozumień pracowniczych. Prowadzi szkolenia dla trenerów. Coach z akredytacją VCC, pracuje w oparciu o metody i kodeks etyczny ICF.
Prowadzi doradztwo zawodowe z elementami coachingu kariery. Wspiera osoby w radzeniu sobie z kryzysami i trudnymi sytuacjami życiowymi.
Terapeuta integracji sensorycznej z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Monika Cieślak
Monika Cieślak
Terapeuta zajęciowy
Arteterapeuta
Trener umiejętności społecznych

Ponad 15 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą.
Z zawodu jestem terapeutą zajęciowym oraz trenerem TUS.
Na co dzień pracuję na oddziale dziennym psychiatrycznym z dziećmi i młodzieżą gdzie poprzez różne zajęcia terapeutyczne wspieram ich rozwój emocjonalny i społeczny a także pomagam im zredukować stres , obniżyć napięcie nerwowe, poprawić i wzmocnić samoocenę oraz uwolnić, nazwać i zrozumieć różne emocje.Prowadzę także różne warsztaty dla dzieci.
W mojej pracy z ogromną pasją łączę zabawę z edukacją i zawsze na pierwszym miejscu stawiam.potrzeby podopiecznego i do każdego podchodzę w sposób indywidualny.
Każde dziecko jest wyjątkowe i ma prawo poznawać świat na swoich zasadach a ja mogę mu w tym pomóc.

Zajęcia jakie mogę zaoferować to :

-Terapia ręki z elementami grafomotoryki.

-Sensoterapia

-Trening Umiejętności Społecznych

-Trening Kontroli Złości

-Arteterapia czyli terapia przez sztukę

Obecnie w trakcie szkolenia na Terapeutę Integracji Sensorycznej.

previous arrow
next arrow
Urszula Sitnik
Urszula Sitnik
Maria Ekes
Maria Ekes
Kamila Chocka
Kamila Chocka
Cezary Brygier 
Cezary Brygier 
Małgorzata Oleńko
Małgorzata Oleńko
Olga Banach
Olga Banach
Jacek Wilczak
Jacek Wilczak
Karolina  Szczepaniak
Karolina Szczepaniak
Weronika Zawadzka
Weronika Zawadzka
Marta Stajszczak
Marta Stajszczak
Karolina Kosyl
Karolina Kosyl
Kinga Matwiejczyk
Kinga Matwiejczyk
Paulina Metyk
Paulina Metyk
Grażyna Knitter
Grażyna Knitter
Monika Cieślak
Monika Cieślak
previous arrow
next arrow