Psychoterapeuta Bielany - Warszawa

Dobry psychoterapeuta na Warszawskich Bielanach. Zapraszamy na spotkanie z psychologiem do Kliniki Dobre Energie, na ul. Kolektorskiej 24, 01-692 Warszawa, Telefon: 604 108 060. 

Potrzebujesz wsparcia psychologicznego?

Jesteś bądź mieszkasz w Warszawie? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług psychologicznych. Oferujemy terapię indywidualną, terapię par, poradnictwo psychologiczne oraz wiele innych usług. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie. 

Psychiatra - w jaki sposób może pomóc?

Bez względu na formy psychoterapii, zapewniają one kontekst, który umożliwia klientom zmianę znaczenia ich doświadczeń i objawów w taki sposób, aby pomóc klientom poczuć się lepiej i funkcjonować w życiu codziennym czując się bardziej spełnionym i żyć w zgodzie ze sobą. Terapia może pomóc osobom przezwyciężyć ból z przeszłości, opracować strategie radzenia sobie na przyszłość. Pozwoli to na docenienie mądrości z sytuacji, jakich jednostka miała okazję doświadczyć. Może również pomóc osobie określić jej cele, wyjaśnić, kim są i czego chcą od życia.

0
osób na świecie zmaga się z problemami i zaburzeniami psychicznymi
0
ludzi na świecie dotyka depresja, im bardziej rozwinięty kraj, tym większa liczba chorych
0
osób cierpi na zaburzenia lękowe

Jak wygląda przebieg wizyty u psychiatry?

Wizyta u psychiatry zazwyczaj trwa około 50-60 minut. Pierwsza wizyta jest zwykle poświęcona poznaniu pacjenta, zrozumieniu jego problemów i potrzeb oraz określeniu celów terapii. Podczas sesji psycholog stosuje różne techniki terapeutyczne, które pomagają w radzeniu sobie z trudnymi emocjami i problemami.

W naszej poradni, stawiamy na indywidualne podejście do pacjenta i jego potrzeb. Dlatego też, wizyty u naszych psychologów zawsze są prowadzone w przyjaznej atmosferze, pozwalającej na otwartą rozmowę i skuteczne rozwiązanie problemów.

Skontaktuj się z nami i pozwól sobie pomóc