Psycholog dzieci i młodzieży Warszawa Bielany

Wsparcie psychologiczne dla dzieci i młodzieży

Dzieci i młodzież nieustannie wystawiane są na sytuacje stresowe. Trudne czasy mają na nie wpływ. Pragniemy pomóc im zrozumieć ich uczucia, wesprzeć je emocjonalnie, a takie warunki sprawią, że poczują się dobrze w podejmowaniu trudnych decyzji życiowych i będą świadome tego, że każdy problem ma wiele rozwiązań a one mają wpływ na swoje życie.

Konsultacja psychologa to poufne miejsce i dedykowany dla Ciebie czas do rozmowy o swoim życiu, swoich myślach i uczuciach oraz o wszystkim, co może być dla Ciebie nierozwiązane, problematyczne, niezrozumiałe, bolesne lub nieprzyjemne. Terapeuta pomoże Ci zrozumieć, co motywuje twoje zachowania i pomoże ci opracować narzędzia, których będziesz potrzebować, aby stawić czoła destrukcyjnym wzorcom. Indywidualne sesje trwają 50 minut i odbywają się 1-2 razy w tygodniu.

Nie musisz znajdować się w sytuacji kryzysowej ani otrzymać oficjalnej diagnozy, aby uzyskać pomoc specjalisty. Samo rozpoznanie, że coś jest nie tak, wystarczy, aby dotrzeć do nas i wyruszyć w podróż do bardziej radosnego, satysfakcjonującego życia.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów mógł żyć życiem, na które zasługuje i jakiego pragnie. Wierzymy, że ludzie mogą w pełni wykorzystać swój potencjał, pracować z ograniczającymi przekonaniami i nie tylko.

Sprawdź ofertę