Terapia rodzin

Rodzina jest tam, gdzie jest bezpiecznie i ciepło.

Tam gdzie człowiek czuje, że właśnie tu jest jego miejsce.

Judi Westwater

Terapia rodzin to rodzaj wsparcia psychologicznego, który może pomóc rodzinie poprawić komunikację i rozwiązywać konflikty.

★ jest to proces często krótkotrwały

 ★ może obejmować wszystkich członków rodziny lub tylko tych, którzy mogą lub chcą uczestniczyć

Terapia rodzin pomaga w każdej sytuacji rodzinnej, kiedy czujesz stres, smutek, konflikt i złość.

☆ problemy małżeńskie lub finansowe 

☆ konflikty między rodzicami a dziećmi

☆ trudne relacje z partnerem, dziećmi lub innymi członkami rodziny

Kluczowym jest wzajemne zrozumienie członków rodziny i opanowanie umiejętności radzenia sobie tak, aby jednocześnie zbliżyć się do siebie.

Sesje terapii rodzinnej mogą nauczyć umiejętności pogłębiania więzi rodzinnych i przechodzenia przez stresujące chwile, zarówno w trakcie jak i po zakończeniu sesji terapeutycznych.

Terapia to wykorzystanie sprawdzonych i opartych na dowodach naukowych technik do zbadania Twoich zasobów oraz przyczyn problemów. To pozwala na powrót na właściwe tory i życie pełnią życia. Wiele metod terapeutycznych wyposaży Cię w umiejętności i mechanizmy radzenia sobie na całe życie, co oznacza, że ​​będziesz w stanie korzystać z tych narzędzi w przyszłości, jeśli kiedykolwiek poczujesz, że możesz mieć problemy takie jak stres, problemy zawodowe, problemy w życiu prywatnym i inne.

Nie musisz znajdować się w sytuacji kryzysowej ani otrzymać oficjalnej diagnozy, aby uzyskać pomoc specjalisty. Samo rozpoznanie, że coś jest nie tak, wystarczy, aby dotrzeć do nas i wyruszyć w podróż do bardziej radosnego, satysfakcjonującego życia.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów mógł żyć życiem, na które zasługuje i jakiego pragnie. Wierzymy, że ludzie mogą w pełni wykorzystać swój potencjał, pracować z ograniczającymi przekonaniami i nie tylko.

Sprawdź ofertę